jaknadloni.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
jaknadloni.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - jaknadloni.blog.bielsko.pl

Komentarzy (0)

Moje dziecko chce mieć kota.

  

Moje dziecko chce mieć kota, a ja bardzo nie lubię tych zwierzaków. Nie wiem jak mojego syna odwieść od tego pomysłu tak, żeby się nie obraził. Powiedzieć, że śmierdzi, to powie zaraz, że zajmie się jego pielęgnacją, powiedzieć, że drapie to powie, że będzie obcinał mu pazury. Najlepiej jest powiedzieć, że mam alergię na sierść. Myślicie, że to przejdzie i on zrezygnuje?

2017-02-16 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Koniec ferii się zbliża.

  
Hejo. Jak się macie u mnie odpoczynek nadal trwa choć ferie nieubłagalnie chylą się ku kocowi. Przeczytałam masę ciekawych książek, ale nadal mam niedosyt. Odcięłam się od ludzi na jakiś czas. Musiałam odpocząć, wiecie sami, że każdy ma taki okres, kiedy chce pobyć sam na sam ze swoimi myślami. Nie wiem jak Wy, ale ja mam tak bardzo rzadko. Jednak jestem społecznikiem.
2017-02-16 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Weekendowo odpoczynkowo.

  
Niedługo u mnie rozpoczynają się ferie, ale ja chyba nigdzie nie wyjadę, bo chcę odpocząć. Zaszyć się w domu i spać do południa. Wzięłam sobie aż 5 dni wolnego, a co tam. Szaleństwo. Niektórzy może pojadą w góry na narty, ja jednak wolę sobie wyjechać gdzieś na dłużej w lecie. Chociaż też nie przepadam za upałami. Zaraz jakoś się źle czuję. I tak to.
2017-02-03 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

I need a hero.

  

Wczoraj nie mogłam całą noc spać. Nie zmrużyłam wcale oka, zasnęłam dopiero nad ranem. Przesłuchiwałam sobie różne piosenki. Stare i nowe. I trafiłam na tą, co wklejam teraz poniżej. Ja też ostatnio potrzebuję bohatera, ale po to by mnie zmobilizował. Nie wiem czy to przez brak snu czy przez jakąś chorobę, nie mogę z siebie wykrzesać dużej ilości siły.

2017-02-03 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Roczne plany.

  
Hej mam na imię Iga, co roku w zimie planuję sobie różne zadania do wykonania na cały Rok. Jednym z nich było prowadzenie bloga. Nie wiem, czy będę to robić systematycznie, czy nie, to już będzie zależało tylko od mojej weny. Chcę tu pisać o rzeczach przydatnych, ale czasem też tak zwyczajnie o pierdółkach. Jak to w pamiętnikach bywa :)
2017-02-03 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» marzec (3)
» luty (7)

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 4910
Newsów: 10
Komentarzy: 0
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Jak na Dłoni, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała