jaknadloni.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
jaknadloni.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - jaknadloni.blog.bielsko.pl
Archiwum newsów - marzec 2017

Komentarzy (0)

Czy warto kupić Iphona?

  

Moja koleżanka chcę sobie wymienić telefon. Wcześniej miała androida, ale teraz chwalą tak ciągle tego Iphone, więc się nad nim zastanawia. Nie wiem co mam jej doradzić? Ktoś ma ten telefon? Jakie są pomiędzy nimi różnice? Wiem, że Iphone ma na pewno lepszy aparat, ale nie wiem co jeszcze. Jak macie jakąś wiedzę na ten temat, to dajcie znać.

2017-03-17 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Wyciągi górskie.

  

Ostatnio odwiedziłam swoją ciocię( siostrę mojej mamy) opowiadała nam jak pojechali w góry z wujkiem i dziećmi. Ona z reguły nie zjeżdża na nartach, bo się boi tylko czeka na nich, aż sobie tam pozjeżdżają:) Mówi, że się boi tych wyciągów, że raptem na wysokości wypadnie z tej kabiny. Ma spore lęki, ale to zrozumiałe. A wy boicie się jeździć wyciągami?

2017-03-17 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Początek dnia.

  
Siemka, ale dziś jest słonecznie normalnie, aż razi mi w oczy :) Jak rozpoczęliście ten ostatni dzień pracy przed weekendem. Ja od obejrzenia serialu, który uwielbiam pod tytułem Przyjaciółki. Oglądacie go? :) Ja staram się regularnie, choć czasami z jeden przegapię, ale dobrze, że jest Internet, to można tam wszystko nadrobić. Jaką aktorkę grającą w tym serialu lubicie najbardziej ?
2017-03-17 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» marzec (3)
» luty (7)

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 4902
Newsów: 10
Komentarzy: 0
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Jak na Dłoni, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała