jaknadloni.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
jaknadloni.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - jaknadloni.blog.bielsko.pl
Archiwum newsów - luty 2017


Komentarzy (0)

Lana Del Rey

  

Młoda i zdolna miało się podobno skończyć na jednej Płycie wyszły dwie, zobaczymy czy będzie coś dalej. Ma bardzo charakterystyczną barwę głosu. Nie każdy ją ma. Moja mama ją uwielbia i ma wszystkie jej płyty :)

2017-02-16 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Gdy wzrok już nie ten.

  

Mam ostatnio ogromne kłopoty ze wzrokiem, a bardzo lubię czytać co w tym wypadku zrobić. Kupić audiobooka? Niezła myśl, tylko że ja nie lubię słuchać jak ktoś mi czyta, bo nie mogę się wtedy skupić na fabule książki i polączyć ze sobą faktów. Zostaje więc tylko zakupienie czytnika e-booków, wpadłam na ten pomysł jak przeczytałam ten poradnik http://gorazakupow.pl/jaki-czytnik-ebookow/ dzięki temu dowiedziałam się, że w każdej chwili można sobie powiększyć litery i zrobić wszystko by czytanie było o wiele wygodniejsze niż czytanie książek.

2017-02-16 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Moje dziecko chce mieć kota.

  

Moje dziecko chce mieć kota, a ja bardzo nie lubię tych zwierzaków. Nie wiem jak mojego syna odwieść od tego pomysłu tak, żeby się nie obraził. Powiedzieć, że śmierdzi, to powie zaraz, że zajmie się jego pielęgnacją, powiedzieć, że drapie to powie, że będzie obcinał mu pazury. Najlepiej jest powiedzieć, że mam alergię na sierść. Myślicie, że to przejdzie i on zrezygnuje?

2017-02-16 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Koniec ferii się zbliża.

  
Hejo. Jak się macie u mnie odpoczynek nadal trwa choć ferie nieubłagalnie chylą się ku kocowi. Przeczytałam masę ciekawych książek, ale nadal mam niedosyt. Odcięłam się od ludzi na jakiś czas. Musiałam odpocząć, wiecie sami, że każdy ma taki okres, kiedy chce pobyć sam na sam ze swoimi myślami. Nie wiem jak Wy, ale ja mam tak bardzo rzadko. Jednak jestem społecznikiem.
2017-02-16 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Weekendowo odpoczynkowo.

  
Niedługo u mnie rozpoczynają się ferie, ale ja chyba nigdzie nie wyjadę, bo chcę odpocząć. Zaszyć się w domu i spać do południa. Wzięłam sobie aż 5 dni wolnego, a co tam. Szaleństwo. Niektórzy może pojadą w góry na narty, ja jednak wolę sobie wyjechać gdzieś na dłużej w lecie. Chociaż też nie przepadam za upałami. Zaraz jakoś się źle czuję. I tak to.
2017-02-03 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» marzec (3)
» luty (7)

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 4908
Newsów: 10
Komentarzy: 0
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Jak na Dłoni, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała